Is dit een goede museumdag?
Deze vraag wordt gesteld in het boek: ‘The Big five for live’ van John P. Strelecky.
Een mensenleven duurt in onze westerse maatschappij gemiddeld zo’n 28.200 dagen. Wat zou er gebeuren als elke dag van jouw leven werd opgetekend? Hoe je je voelde, welke mensen je sprak, hoe je je tijd besteedde. En als er dan aan het eind van je leven een museum werd gebouwd waarin men precies kon zien hoe jij door het leven ging.
Als je 80 % van je tijd besteedt aan een baan die je niet leuk vindt, gaat hier 80% van het museum over. Onderhoud jij je vriendschappen? Ben je boos of onredelijk tegen de mensen die op jouw pad komen? Je krijgt dit uiteindelijk allemaal in jouw museum te zien.
Stel je nu voor dat de hemel, of het hiernamaals, of hoe je dat ook maar mag zien, er in feite uit bestaat dat je voor eeuwig rondleidingen moet geven in je eigen museum. Is dit dan een goede museumdag voor jou?
Wat wil jij in jouw museum laten zien?
Waar besteed jij je tijd aan?
Een museum is gelukkig al heel snel de moeite waard. Je kunt met kleine dingen het verschil maken.
Wat is voor jou belangrijk?
Waar wil jij méér van in jouw leven?
Meer lezen? Startpagina , vorige pagina , volgende pagina
Bron foto: Giovanni G: Shutterstock.com